NOVINKY

 Classica

Rádi bychom Vám představili vynikající sadu vzorů dřeva, kamene a cementu od PARADYŻ Classica.      Charakteristické výrobky Ceramika Paradyż potěší rozmanitou škálou vzorů, struktur a širokou nabídkou. PARADYŻ Classica je nápad  na vytvoření noblesních interiérů spojujících kvalitu, pohodlí a nadčasový styl.

Všechny kolekce se vzájemně doplňují a vytvářejí harmonická řešení připravená k použití. Rozmanitost barev, motivů a typů povrchů v jednotlivých vzorech umožňuje jejich přizpůsobení jakémukoli interiéru bez ohledu na jeho 

Obklady o rozměrech 29,8 x 59,8 cm navíc přicházejí s úžasnými lesklými vystupujícími motivy, které dodávají každému interiéru individuální a nenapodobitelný nádech.

Neváhejte si prohlédnout všechny kolekce a hotová řešení, která můžete přenést přímo do vašeho interiéru nebo je libovolně kombinovat a vytvořit tak prostor vyhovující jakýmkoliv potřebám, vkusu a životnímu stylu.


BERGDUST

Bergdust je inspirován tlumeným betonem s charakteristickým jemným zrnem. Klidné a neutrální odstíny bílé, krémové, šedé a béžové na matných površích dokonale ladí s moderními i klasičtějšími styly interiéru. Je všestranným základem pro mnoho aranžmá, od minimalistických až po složitější. Třpytivé nuance vytvořené nanesením lesklého inkoustu na jasně viditelné částice betonové struktury získávají mimořádný vzhled.

Kolekci doplňují dekorativní obklady ve formátu 29,8x59,8 mm ve světlých barvách White a Crema. Mají velkolepý efekt třpytivých vzorů, které jsou také hmatatelné na dotek.


FREEDUST

Freedust představuje odvážnou, ale elegantní tvář betonu na matném povrchu. Jeho výrazná grafika v příjemných odstínech Taupe a Grey je obohacena o různé částice a vytváří velmi originální kompozici. To zapadá do nejnovějších trendů jako základ pro uspořádání výrazného interiéru nebo zajímavý dekorativní akcent vhodný pro mnoho stylů. Třpytivé nuance vytvořené nanesením lesklého inkoustu na jasně viditelné částice betonové struktury poskytují mimořádný vzhled.


COLORE DOMINO

MARCA CORONA

IRIS

BALTIC LASTRE STONE EFFECT 

ANGERS STONE


AGERI


SPUŠTĚNÍ WELLNESS PROGRAMU

Spusťte Váš osobní wellness program – přímo ve Vaší koupelně. V závislosti na modelu se hýčkejte osvěžující nadstandardní výbavou a četnými funkcemi: Klíčový prvek Vašeho sprchovacího WC – WhirlSpray – se postará o optimální intimní hygienu a TurboFlush o tiché a čisté opláchnutí. Mimo to jsou nepříjemné zápachy minulostí a v noci se navíc budete snadno orientovat, protože cestu Vám ukáže decentní LED osvětlení. Tak se z každé návštěvy toalety stane příjemný zážitek.


KOLEKCE NÁBYTKU CITY


VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ
VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ
BLACKWALL  Arte Grand
BLACKWALL Arte Grand
MICARE  Arte Grand
MICARE Arte Grand

Ennis

Nejnovější verze cementových povrchů již neoslní jen nadšence do syrových, industriálních interiérů. V posledních letech se motiv cementu mírně zjemnil a stal se jemnějším. V důsledku toho se nyní používá v minimalistických a moderních místnostech. Kolekce Ennis je odpovědí na potřeby osob, které preferují cement v jeho subtilnější verzi. Univerzální vzor, ​​jemné šedé a béžové barevné schéma (světle šedá, šedá, světle béžová), stejně jako matná a pololeštěná povrchová úprava poskytují široké možnosti, pokud jde o uspořádání místnosti. Stále vytvářejí krásný, industriální prostor, ale zároveň umožňují vytvořit moderní, teplé a originální interiéry díky výrazným motivům kamene či dřeva nebo jednobarevným nádechům. Tento pozoruhodný cementový vzor v kombinaci s téměř klasickými formáty (59,8x119.

Kolekce Minirock (59,8x59,8 a 59,8x119,8cm)  motiv ve své jemné verzi, v teplých odstínech béžové a ve dvou variantách: mírně studená (šedá) nebo jemnější šedá (světle šedá). Kámen takové nadčasové barevnosti a grafiky se vyznačuje elegancí a majestátností, které jsou navíc zdůrazněny místními zrny a odbarveními. Matný a pololeštěný povrch tvoří zajímavou dvojici s osvětlením a dekoracemi a dokonalé technické parametry (protiskluznost R10) umožňují použití tohoto stylového řešení i v koupelnách, kuchyních nebo předsíních. 

ANTAO

V kontaktu s přírodou

Procházka lesem nebo procházka po pláži nám přinášejí, jak dobrý je pocit být blízko přírody. Naše mysl se vyčistí a vidíme věci z jiné perspektivy. Příroda nám nabízí zdroj energie a útočiště v jednom. Naše nová kolekce Antao vyzařuje téměř magickou energii, kterou zažíváme, když jsme v kontaktu s přírodou. Styl designu kolekce byl inspirován kapkou rosy na listu. Jeho charakteristickým znakem jsou jemné, asymetrické křivky. Pociťte zvláštní atmosféru Antaa: Tato koupelna vás udrží v kontaktu s přírodou

SÉRIE GRAVITY


SÉRIE CHROMATIC


SÉRIE GIOIA


SÉRIE ALBI


SÉRIE LOFT


PORCELÁNICO ESMALTADOMATE 60.8x60.8, 30.4x60.8


Kolekce Garden inspirovaná přírodními odstíny a texturami pískovce, žuly a mramoru zapadá do trendu kombinování užitných povrchů vnějších i vnitřních. Neutrální — někdy chladnější nebo teplejší — odstíny obkladů obsažených v kolekci (Beige, Grys, Grafit, Antracyt, Umbra) ve formátu 59,5 x 59,5 cm se skvěle hodí pro uspořádání prostoru pro volný čas. Reorganizace zahrady, vytyčení cest pro usnadnění procházky mezi zelení, určení místa pro zahradní nábytek a gril — stylová proměna venkovních ploch se s kolekcí Garden stává snadnou a příjemnou. Struktura dlaždic imitující přírodní kámen se dobře hodí k zahradním rostlinám.


Designové dřevěné lamely na stěnu i strop

Dřevěné lamely WOOD COLLECTION přináší spojení estetiky a jednoduchých tvarů s dokonalou kvalitou provedení. Lamely jsou k dispozici ve 4 kolekcích: LINEA, LINEA SLIM, LINEA ACOUSTIC a LINEA COMFORT.

Naše nejprodávanější kolekce LINEA je dostupná ve třech základních barevných variantách: bílá, černá a přírodní dub. Lamely jsou k dostání samostatně nebo na podkladu z 3 mm HDF desky, která je v černém nebo dubovém dekoru. Kolekci LINEA SLIM vyrábíme ve stejném provedení, ale v menších rozměrech, které je svým provedením decentnější.

Akustické dřevěné lamely

LINEA ACOUSTIC jsou akustické lamely připevněny na plstěném filcovém podkladu, díky kterému mají velmi dobré tlumící vlastnosti. Dostupné jsou v 6 barvách roku, které byly pečlivě vybrány předními designéry a architekty.