NOVINKY

 Classica

COLORE DOMINO

MARCA CORONA

IRIS

BALTIC LASTRE STONE EFFECT 

ANGERS STONE


AGERI


SPUŠTĚNÍ WELLNESS PROGRAMU

Spusťte Váš osobní wellness program – přímo ve Vaší koupelně. V závislosti na modelu se hýčkejte osvěžující nadstandardní výbavou a četnými funkcemi: Klíčový prvek Vašeho sprchovacího WC – WhirlSpray – se postará o optimální intimní hygienu a TurboFlush o tiché a čisté opláchnutí. Mimo to jsou nepříjemné zápachy minulostí a v noci se navíc budete snadno orientovat, protože cestu Vám ukáže decentní LED osvětlení. Tak se z každé návštěvy toalety stane příjemný zážitek.


KOLEKCE NÁBYTKU CITY


VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ
VOLNĚ STOJÍCÍ VANY - POHODLNÁ RELAXACE V MODERNÍ PODOBĚ
BLACKWALL  Arte Grand
BLACKWALL Arte Grand
MICARE  Arte Grand
MICARE Arte Grand

Ennis

Nejnovější verze cementových povrchů již neoslní jen nadšence do syrových, industriálních interiérů. V posledních letech se motiv cementu mírně zjemnil a stal se jemnějším. V důsledku toho se nyní používá v minimalistických a moderních místnostech. Kolekce Ennis je odpovědí na potřeby osob, které preferují cement v jeho subtilnější verzi. Univerzální vzor, ​​jemné šedé a béžové barevné schéma (světle šedá, šedá, světle béžová), stejně jako matná a pololeštěná povrchová úprava poskytují široké možnosti, pokud jde o uspořádání místnosti. Stále vytvářejí krásný, industriální prostor, ale zároveň umožňují vytvořit moderní, teplé a originální interiéry díky výrazným motivům kamene či dřeva nebo jednobarevným nádechům. Tento pozoruhodný cementový vzor v kombinaci s téměř klasickými formáty (59,8x119.

Kolekce Minirock (59,8x59,8 a 59,8x119,8cm)  motiv ve své jemné verzi, v teplých odstínech béžové a ve dvou variantách: mírně studená (šedá) nebo jemnější šedá (světle šedá). Kámen takové nadčasové barevnosti a grafiky se vyznačuje elegancí a majestátností, které jsou navíc zdůrazněny místními zrny a odbarveními. Matný a pololeštěný povrch tvoří zajímavou dvojici s osvětlením a dekoracemi a dokonalé technické parametry (protiskluznost R10) umožňují použití tohoto stylového řešení i v koupelnách, kuchyních nebo předsíních. 

ANTAO

V kontaktu s přírodou

Procházka lesem nebo procházka po pláži nám přinášejí, jak dobrý je pocit být blízko přírody. Naše mysl se vyčistí a vidíme věci z jiné perspektivy. Příroda nám nabízí zdroj energie a útočiště v jednom. Naše nová kolekce Antao vyzařuje téměř magickou energii, kterou zažíváme, když jsme v kontaktu s přírodou. Styl designu kolekce byl inspirován kapkou rosy na listu. Jeho charakteristickým znakem jsou jemné, asymetrické křivky. Pociťte zvláštní atmosféru Antaa: Tato koupelna vás udrží v kontaktu s přírodou

SÉRIE GRAVITY


SÉRIE CHROMATIC


SÉRIE GIOIA


SÉRIE ALBI


SÉRIE LOFT


PORCELÁNICO ESMALTADOMATE 60.8x60.8, 30.4x60.8


Kolekce Garden inspirovaná přírodními odstíny a texturami pískovce, žuly a mramoru zapadá do trendu kombinování užitných povrchů vnějších i vnitřních. Neutrální — někdy chladnější nebo teplejší — odstíny obkladů obsažených v kolekci (Beige, Grys, Grafit, Antracyt, Umbra) ve formátu 59,5 x 59,5 cm se skvěle hodí pro uspořádání prostoru pro volný čas. Reorganizace zahrady, vytyčení cest pro usnadnění procházky mezi zelení, určení místa pro zahradní nábytek a gril — stylová proměna venkovních ploch se s kolekcí Garden stává snadnou a příjemnou. Struktura dlaždic imitující přírodní kámen se dobře hodí k zahradním rostlinám.


Designové dřevěné lamely na stěnu i strop

Dřevěné lamely WOOD COLLECTION přináší spojení estetiky a jednoduchých tvarů s dokonalou kvalitou provedení. Lamely jsou k dispozici ve 4 kolekcích: LINEA, LINEA SLIM, LINEA ACOUSTIC a LINEA COMFORT.

Naše nejprodávanější kolekce LINEA je dostupná ve třech základních barevných variantách: bílá, černá a přírodní dub. Lamely jsou k dostání samostatně nebo na podkladu z 3 mm HDF desky, která je v černém nebo dubovém dekoru. Kolekci LINEA SLIM vyrábíme ve stejném provedení, ale v menších rozměrech, které je svým provedením decentnější.

Akustické dřevěné lamely

LINEA ACOUSTIC jsou akustické lamely připevněny na plstěném filcovém podkladu, díky kterému mají velmi dobré tlumící vlastnosti. Dostupné jsou v 6 barvách roku, které byly pečlivě vybrány předními designéry a architekty.