GRAND CAVE KORATER

Kombinace obývacího pokoje s terasou umožňuje vytvořit ucelený prostor pro relaxaci a trávení času s rodinou a přáteli venku. Pokud se ptáte, jak dosáhnout plynulého přechodu na vnější stranu budovy, určitě si přečtěte náš článek. Objevte moderní řešení, která vám pomohou zařídit krásnou a funkční terasu a relaxovat obklopeni přírodou. Inspirujte se novými kolekcemi terasových dlaždic!

Terasové dlaždice umožňují vytvořit oázu relaxace, kde můžete relaxovat na čerstvém vzduchu obklopeni přírodou. Vsaďte na terasové dlaždice koraTER inspirované stávajícími kolekcemi a zařiďte si moderní obývací pokoj s terasou ! Naučte se kombinovat oba prostory, abyste vytvořili soudržný efekt.

Moderní obývací pokoj s terasou - získejte plynulý přechod

Chcete plynulý přechod z obývacího pokoje na terasu? Nejlepším způsobem, jak dosáhnout efektu soudržného prostoru, bude použití stejných dlaždic uvnitř i vně domu. Můžete použít desky se stejnou texturou. Výborným řešením budou terasové desky koraTER - novinka v nabídce.

Terasové dlaždice koraTER jsou vysoce kvalitní výrobek odolný vůči vnějším faktorům. Bez ohledu na vysoké či nízké teploty, vlhkost nebo UV záření – desky jsou odolné. Navíc jsou odolné proti oděru, prasknutí a mechanickému poškození.