ČERNÁ KOUPELNA SE ZLATEM – JAK JI ZAŘÍDIT, ABY VYTVOŘILA OKOUZLUJÍCÍ EFEKT?


Máte rádi výrazná řešení a výrazné barvy? Hledáte originální nápad na zařizování elegantní koupelny? Černé glamour koupelny se zlatými doplňky a nadýchanými textiliemi jsou výrazem luxusu a dobrého vkusu. Jak zařídit takový interiér, aby vypadal úchvatně? Podívejte se na naše tipy!


Černé koupelnové doplňky získávají na oblibě bez ohledu na barevné pojetí celého interiéru. Tato barva se hodí ke všemu! Černé koupelnové obklady jsou novým trendem. Tato volba nástěnné a podlahové keramiky vám jistě umožní vytvořit interiér, který se bude líbit a výjimečně vynikne. Ale stojí za to zdobit koupelny v tmavých barvách? Rozhodně! Podívejte se, jak navrhnout černou koupelnu v okouzlujícím stylu. Máme pár osvědčených a dobrých nápadů.

Černá koupelna – inspirace přírodou v glamour stylu – je to možné?

Černá a zlatá koupelna je spojena s nádherou a leskem. A co když chcete pomocí těchto barev vyzdobit interiér v glamour stylu, ale zároveň jej působit jemně a lehce? Máme řešení. Dokonalým řešením jsou obklady z kolekce Sophi Oro , které kombinují elegantní barvy a listový vzor převzatý přímo z přírody.

Černá glamour koupelna je skvělým řešením do větších interiérů. Dobrou volbou budou ty z kolekce Sophi Oro, které kombinují ušlechtilou černou a inspirace přírodou v podobě zlatých potisků v listech. Interiér koupelny nejen oživí, ale také dodatečně prosvětlí. Zvláště pokud osvětlení navrhnete tak, aby dopadalo na zlaté ozdoby. Černé obklady se skvěle hodí i do menších interiérů. Můžete je použít například k zakrytí fragmentu stěny a zvýraznění pouze jedné zóny.

Jak zkombinovat vzor plátkového zlata s dalšími doplňky? Používejte mimo jiné: nadýchané, světlé textilie a přírodní kamenné vybavení, například stylové stolky na toaletní potřeby.
Černá koupelna – geometrické aranžmá v glamour stylu

Navrhnout černou koupelnu se zlatem v glamour stylu není jen o sladění správných doplňků k těmto barvám. Důležité jsou také tvary. Geometrické uspořádání způsobuje, že poměrně intenzivní glamour styl působí uspořádaněji a ještě elegantněji. Aranžmá se vyplatí začít právě zlatými a černými koupelnovými obklady , jako jsou ty z kolekce Black Pulpis .

Charakteristickým vzorem pro styl galmour je mramor - v bílé nebo šedé barvě. Pokud se však nechcete řídit schématy a chcete si zařídit koupelnu s černým mramorem , věnujte pozornost černým obkladům z kolekce Black Pulpis od Macieje Zieńe.

Jejich struktura a nepravidelné vzory vytvářejí kombinaci, která se bude skvěle hodit do moderního glamour interiéru. Díky této variaci na mramor si můžete dovolit zcela moderní vybavení v kombinaci s luxusními zlatými nebo černými doplňky do koupelny . Celé aranžmá tak bude konzistentní a jistě zaujme každého.

Zlaté a černé dekory do glamour koupelny se mohou inspirovat jinými styly, například přírodními nebo moderními. Takto zařízené interiéry se stávají plnými elegance a originality zároveň. Vyzařuje z nich také intimní charakter – tak důležitý v místnosti, kde si můžete po celém dni odpočinout.