TOSKÁNSKO

TERAKOTOVÉ DLAŽDICE

Toskánsko, terakotové dlaždice, které zapadají do nejkonsolidovanější italské tradice, byly inspirovány obnovou starověké podlahy florentské rezidence z 14. století. Díky tradiční struktuře "cotto" v kombinaci s moderními a trendy barvami se dlaždice o rozměrech 20,3 x 40,6 a nové 40,6 x 40,6 cm dokonale přizpůsobí klasickému i současnému stylu a dokážou interpretovat vkus stále širšího publikum.

Ideální také pro ty, kteří chtějí ve svých komerčních prostorech znovu vytvořit nádherně venkovskou atmosféru, aniž by se zjevně vzdali praktičnosti a pohodlí porcelánové kameniny, vyrábí se ve dvou různých strukturách: jedna měkčí a lehčí pro interiéry a druhá drsnější a hlubší pro venkovní prostředí.

Barvy pro exteriér (Brunello, Chianti e Vernaccia) mají větší odstín a intenzivnější odstíny, které dodávají výrobku opotřebovaný vzhled, typický pro vystavení povětrnostním vlivům. To vám umožní položit stejné barvy, jaké byly použity uvnitř, a zachovat dokonalou barevnou kontinuitu, nebo si pohrát s kreativitou, která zrodí příjemné kontrasty, které vnesou charakter do celého domu.