ROHOVÁ VANA OTAVA 140 x 140

Název zboží: VANA OTAVA

Kód zboží: SAOTA140

Výrobce: Santech

Splátky: na dotaz

Termín dodání: 5 dnů

12 569,00 Kč
Please select variants first

VANA BEVEL S PANELEM - RAL 180 x 86

Název zboží: VANA BEVEL S PANELEM - RAL Kód zboží: SABEVPRAL Výrobce: Santech Název zboží: SAMONOSNÁ KONSTRUKCE - AKCE Kód zboží: SR Běžná cena s DPH: 3300 Kč Vaše cena s DPH: 0 Kč Sleva: 100% Ušetříte: 3300 Kč Název zboží: ODTOKOVÝ KOMPLET 80 - AKCE Kód zboží: VYPSA80 Běžná cena s DPH: 855 Kč Vaše cena s DPH : 0 Kč Sleva: 100% Ušetříte: 855 Kč Splátky: na dotaz Termín dodání: 15 - 20 dnů

43 210,00 Kč

VANA TIME BEVEL - E 180 x 86

Charakteristickým znakem volně stojící vany TIME BEVEL - E je oválný tvar s praktickým ostrůvkem pro umístění stojánkové vanové baterie. Tvarově příjemný vnitřní prostor již na první pohled slibuje dokonalé uvolnění a relaxaci. První volně stojící vana umožňující instalaci vanové stojánkové baterie přímo do okraje vany a napouštění přepadem. Volně stojící vana do prostoru TIME BEVEL - E se napojuje na odpad pomocí flexi odpadové hadice HT DN 50.

42 350,00 Kč

OBDÉLNÍKOVÁ VANA KUBE

Geometrie a minimalismus je základem vany KUBE. Představuje působivou jednotu funkce a dokonalé estetiky: svými rovnými hranami, promyšleností celku, velkorysým vnitřním prostorem. Tato akrylátová vana se vyrábí ve třech délkových variantách. Možná varianta SLIM s výškou bočního  okraje vany 20 mm.

Cena od 9 021,00 Kč

OBDÉLNÍKOVÁ VANA EVO SLIM

Široký okraj vany EVO poskytuje maximální volnost: můžete umístit vanovou baterii na okraj vany nebo plochu využít pro snadnější vstup do vany. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty. Výběr vany EVO do Vaší koupelny Vás určitě nezklame. Tato akrylátová vana se vyrábí ve třech délkových variantách. Tato varianta SLIM má výšku bočního okraje vany 20 mm!

Cena od 9 777,00 Kč

OBDÉLNÍKOVÁ VANA EVO

Široký okraj vany EVO poskytuje maximální volnost: můžete umístit vanovou baterii na okraj vany nebo plochu využít pro snadnější vstup do vany. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty. Výběr vany EVO do Vaší koupelny Vás určitě nezklame. Tato akrylátová vana se vyrábí ve třech délkových variantách.

Cena od 9 021,00 Kč

OBDÉLNÍKOVÁ VANA BEVEL

Vana BEVEL v klasickém kabátě 180x80 Vana je ztělesněním odpočinku a relaxace. Musí být pohodlná, funkční a měla by dobře vypadat. Všechny tyto předpoklady splňuje další novinka z dílny Santech, a to vana BEVEL 180 x 80. Neotřelý ergonomický vnitřní tvar v klasickém obdélníkovém provedení je důkazem, že moderní vanový design může vzniknout i v obrovské konkurenci konceptů jiných výrobců a získat si své příznivce. Vana BEVEL je určena všem milovníkům pohodové koupele.

10 538,00 Kč

  Akrylátová vana Otava se řadí do série rohových van. Přináší komfort díky větší šířce v jejím středu a navíc poskytuje pohodlné ležení s možností pohodlné podpěry rukou. Rozměr 140 x 140 cm najde své uplatnění dokonce v bytových jádrech nebo v menších koupelnách, ale neztratí se ani v těch luxusnějších.

  Vhodným doplňkem k rohové vaně Otava je podhlavník Standard, který Vám přinese ještě větší požitek z koupání. Velmi dobře se v koupelně tato vana vyjímá společně s čelním panelem Otava.

  Proč jsou vany SANTECH jedny z nejkvalitnějších van na trhu?

  Výchozím materiálem pro vany Santech je vysoce kvalitní litý akrylát od předních evropských firem jako je ALTUGLAS nebo LUCITE. Je jedním z nejtvrdších termoplastů na světovém trhu.

  Litý akrylát PMMA se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi:

  • vany jsou odolné proti povrchovému poškrábání
  • výborně odolávají běžným domácím chemikáliím
  • ve vanách můžete používat veškeré dostupné osobní hygienické prostředky
  • vyznačují se barevnou stálostí po celou dobu životnosti
  • povrch van je hladký a neporézní, na povrchu van se neusazují nečistoty
  • má vynikající izolační vlastnosti
  • povrch van je natolik tvrdý, že v případě poškození povrchu můžete vanu brousit a leštit do původní podoby
  • antibakteriální úprava povrchu je standardně prováděna u všech typů van
  • životnost těchto termoplastů je minimálně 20 let

  Společnost Santech si stojí za 100% kvalitou svých van

  • koupelnová vana je v domě součástí stavby, proto musí vydržet co nejdéle
  • vany z dílny Santech poskytují naprostou jistotu dlouhé životnosti, která je podtržena nadstandardní zárukou, a to 10 let


  DALŠÍ PRODUKTY ZE SÉRIE