KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Uvádíme zde jen zlomek nabídky koupelnové nábytku. Zavolejte nebo nás navštivte a vyberte si ze stovek produktů našich i zahraničních výrobců.

Majesty
Majesty

Začalo to u švýcarského designéra Reto Bruhina. Jeho myšlence pak dali přesnou podobu naši návrháři.

A vy nebudete chtít nic jiného, než si sáhnout a na vlastní oči se přesvědčit: jak to, že koupelna může být tak božsky lesklá?

Invence
Invence

Čisté linie, elegance a promyšlené detaily... To je Invence. Současně ale vaší koupelně dodá i nezbytné teplo domova díky krásnému dekoru dřeva.

Enzo
Enzo

Bez kompromisů to v životě nejde, ale s kolekcí koupelnového nábytku Enzo se bez nich obejdete. Design je konzervativní, ale rafinovaný. 

PKF - FINE
PKF - FINE

Řada PKF - FINE se vyznačuje tenkou, čistou linií a svým luxusním dojmem oživí každou koupelnu. Skříňky jsme vybavili tzv. "push" systémem, kterým je možné jednoduše otevřít zásuvky potlačením do čela. 

PKF - ROW
PKF - ROW

Novinkou letošního roku je řada PKR - ROW. Skřínky se vyznačují vloženými šuplíky s PUSH systémem. Řada je vybavena kováním BLUM s doživotní zárukou. Samozřejmostí je stejná cena jak v bílém provedení, tak v dekorech dřeva.

KQ - QUATRO
KQ - QUATRO

Skříňky s deskami ze série QUATRO nabízí velmi variabilní řešení. Tloušťka desky pod umyvadlo je 58 mm a nabízíme je v šířkách 80, 100 a 130 cm. Desky jsou v nabídce bez výřezu či s výřezem pro sifon. Pro jiné typy umyvadel než nabízíme, je nutné upřesnit požadovaný výřez. P